: Gyengéd átmenetek – a családi és intézményes nevelés fordulópontjainak támogatása

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanító- és Óvóképző Kara, szoros együttműködésben a Kaposvári Egyetemmel, a Pécsi és Szegedi Tudományegyetemekkel, valamint a Nyugat-magyarországi Egyetemmel országos tudományos konferenciát szervez a TÁMOP 4.1.2.B.2-13/1-2013-0007 „Országos koordinációval a pedagógusképzés megújításáért” c. projekt keretében „Gyengéd átmenetek – A családi és intézményes nevelés fordulópontjainak támogatása” címmel, mely konferencia egyben az alprojekt zárórendezvénye.A tudományos konferencia tervezett témái: családi és intézményes nevelés kapcsolata, a köznevelési intézmények közötti kapcsolatrendszer, „jó gyakorlatok”, az átmenet segítésének pedagógiaipszichológiai-társadalmi aspektusai. A konferencia időpontja: 2015. június 22-23. A konferencia helyszíne: ELTE Tanító- és Óvóképző Kar, Budapest, Kiss János altb. u. 40.

Beküldte Podráczky Judit, a szervező bizottság elnöke. tamop2014@tok.elte.hu

máj 2015