: Eperjessy Gézáné 90 éves

A hosszú történetére emlékező, ennek tanulságaira figyelő Magyar Pedagógiai Társaság Szabadidőpedagógiai, Általános Iskolai és Gimnáziumi, illetve ÁMK-szakosztálya és a Napközis Nevelési szakosztály egykori tagjai kezdeményezésére Eperjessy Gézánét köszönti kerek születésnapján, az alkalmat a napközi otthoni nevelés hiteles innovációinak felidézésére is felhasználva.

Az ünnepi szakmai találkozó ideje: 2016. szeptember 21. szerda 14.00 óra, helyszíne: az ELTE Pedagógiai Pszichológiai Karának fővárosi, VII. kerületi Kazinczy utca 23–27 sz. alatti épülete, 302. terem. A tervezett programban szót kap Soós Kálmán, ny. iskolaigazgató, a napközis szakosztály egykori titkára, Ferge József nyugdíjas ÁMK-igazgató Sármellékről és Kereszt.y Zsuzsa, a napközis szakosztály egykori elnöke, s megszólal az ünnepelt is.

Beküldte: Fábry Ilona, MPT. mpt@index.hu

ápr 2017